У Києві відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників


5 вересня у Києві відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників і парку "Володимирська гірка"

Про це повідомляє прес-служба КМДА. Об этом сообщает unitpost.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ще кілька років тут були чагарники, а сьогодні — туристичний маршрут, що вже вподобали кияни та гості нашого міста. А тепер на оновлену Алею художників можна спуститися і від Андріївської церкви — цими новими гарними сходами. Наш київський Монмартр стає ще красивішим і зручнішим!" — сказав мер Києва Віталій Кличко.
Нові сходи — це збірна залізобетонна конструкція з дерев’яними сходинками.

Поза тим, за словами мера, ввечері сходи будуть гарно підсвітлені. Адже, LED підсвітка вмонтована навіть у перила.

Керівник компанії Dragon Capital, яка допомогла втілити цей проект, зазначив, що компанія допомагає місту не вперше і надалі підтримуватиме цікаві проекти.

"Ми передаємо на баланс міста цей об’єкт. Вартість його зведення коштувала близько 4-х мільйонів гривень. Ми допомагаємо місту не вперше. Бо живемо тут, працюємо і у нашої компанії широка програма соціальної відповідальності. Ми любимо Київ — дуже гарне місто, що має великий туристичний потенціал", — сказав Фіала.

  • Зазначимо, що надалі триває реконструкція другої черги парку "Володимирська гірка", через який проходить маршрут. У парку вимостили нові доріжки, встановили освітлення та систему відеоспостереження.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/05/u_kyyevi_vidkryly_novi_skhody_vid_andriyivskoyi_cerkvy_do_aleyi_khudozhnykiv”