В нас костел сипиться, будинки розвалюються, - мешканці Рогатина про вантажівки, які їдуть через центр міста

Результат пошуку зображень за запитом "вантажівка" Об этом сообщает gazetahot.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час наради щодо розвитку Рогатинського району до Шмигаля звернулись мешканці, які скаржаться на великий потік грузового транспорту у центрі міста.

“Хто позабирав знаки про заборону в’їзду фур в центр Рогатина? Чого пустили вантажівки до нас? Наше місто стоїть на столітніх будинках, в нас костел сипиться, штукатурка падає, будинки лупляться. До кого нам звертатись? Хто допоможе?”, – запитав представник Правого Сектору.Шмигаль відповів, що розуміє проблему людей, але це питання – місцевої влади, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

«Це запитання повинні вирішувати місцеві органи, потрібно звертатись до влади, обласних органів. Я тут для того, аби вам допомогти. Сам часто їжджу через Рогатин, бачу, що «фури» дійсно їдуть містом, все ж не всі. Деякі порядні, які дотримуються правил їдуть об’їзною, але ми сьогодні були на дорозі державного значення Стрий-Тернопіль, яка у ганебному стані. Водії, які “слухняні” і ідуть нею потім міняють певно колеса”,- відповів голова ОДА Денис Шмигаль.
Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/v-nas-kostel-sipitsya-budinki-rozvalyuyutsya-meshkantsi-rogatina-pro-vantazhivki-yaki-yidut-cherez-tsentr-mista/”