В ландшафтном парке «Дніпрові Пороги» впервые нашли лесную орхидею

На территории Днепроперовщины произрастают несколько видов орхидей. Ну а лесную орхидею на территории ландшафтного парка обнаружили впервые, о чем в группе «Дніпрові Пороги» сообщил автор находки известный ботаник Вадим Манюк.
«Лісова орхідея у старому байрачному лісі (коручкачемерникоподібна – Epipactishelleborine). Перша знахідка для території регіонального ландшафтного парку "Дніпрові Пороги". Раніше (наприкінці 1930-х років) цей рідкісний вид зустрічав у байрачному лісі біля Дніпрових Порогів проф. О.Л. Бельгард (але то було на лівому березі Дніпра). Минулого року П.Т.Чегорка виявив коручку в Рибальському кар’єрі (також на лівобережжі)! А от тепер несподівана зустріч на Правому березі Дніпра. Прикметно, що бував я в цьому байраці й раніше, і багато разів (починаючи з 2003-го року), але на орхідею вперше натрапив тільки тепер!», — отмечается в сообщении.
Ранее мы сообщали о том, что в окрестностях села Булаховка Павлоградского района ботаники обнаружили целую долину зеленых экзотов. Об этом сообщает wallnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

орхидея орхидея02 орхидея3 орхидея-4


Джерело статті: “http://dv-gazeta.info/dneprnews/v-landshaftnom-parke-dniprovi-porogi-vpervyie-nashli-lesnuyu-orhideyu.html”