У ЦВК попередили, що через таку кількість кандидатів можуть виникнути складнощі

У ЦВК попередили, що через таку кількість кандидатів можуть виникнути складнощі Об этом сообщает petronews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Через надвелику кількість кандидатів Центральна виборча комісія може зареєструвати понад мільйон представників кандидатів у дільничних виборчих комісіях Про це повідомила голова Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук, передає РБК-Україна. Вона зазначила, що "згадана кількість кандидатів, які зареєстрована при всій рекордності має певні застереження, які є викликами для суспільства та ЦВК".

Через надвелику кількість кандидатів Центральна виборча комісія може зареєструвати понад мільйон представників кандидатів у дільничних виборчих комісіях

Про це повідомила голова Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук, передає РБК-Україна.

Вона зазначила, що "згадана кількість кандидатів, які зареєстрована при всій рекордності має певні застереження, які є викликами для суспільства та ЦВК".

"Кожен з кандидатів може мати свого представника також і в дільничих виборчих комісіях", — заявила Сліпачук.

Вона пояснила, що наразі досі триває процес реєстрації уповноважених представників кандидатів, а також представників у комісіях.

"Якщо ми чисто арифметично припустимо, що кожен з кандидатів реалізує це право та призначить представника, тобто, члена комісії, то ми отримаємо загальну кількість членів комісії — 1 мільйон 311 тисяч 68 осіб. Це досить значна армія комісіонерів, які мають здійснювати виборчий процес. Як воно станеться на практиці — будемо дивитись", — додала вона.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_TSVK_poperedili_shcho_cherez_taku_kilkist_kandidativ_mozhut_viniknuti_skladnoshchi_374617.html”