Moody's знизило рейтинг Москви і ще 16 міст і регіонів Росії

Міжнародне рейтингове агентство Moody's у вівторок знизило рейтинги сімнадцяти російських регіонів і міст та трьох емітентів, пов'язаних з урядом, поставивши їх на перегляд у бік подальшого зниження. Про це повідомляє ТАСС.

"Дані рейтингові дії, - як зазначають у заяві агентства, - зумовлені погіршенням кредитоспроможності Російської Федерації, у зв'язку з чим 16 січня 2015 року суверенний рейтинг російських облігацій був знижений з Baa2 ("негативний") до Baa3 ("негативний")".

У заяві також наголошується, що агентство знизило на одину сходинку рейтинги міст Москви і Санкт-Петербурга, компанії "Водоканал Санкт-Петербурга", ТОВ "Водоканал Фінанс", ВАТ "Західний Швидкісний Діаметр", Республіки Башкортостан, Республіки Татарстан, Ханти-Мансійського автономного округу, Самарської області, Чуваської Республіки, Красноярського краю, Республіки Комі, Омської області, Нижегородської області, міста Краснодара, міста Омська, міста Волгограда, Бєлгородської області і Вологодської області. Рейтинг Краснодарського краю знижений на два щаблі рейтингової шкали.

Рейтинги поставлені на перегляд з можливістю подальшого зниження. На перегляд у бік пониження поставлені також рейтинги Московської області - в даний час Ba2 - і Республіки Мордовії - в даний час В1.

Рейтинг Москви в іноземній і національній валюті знижений з Baa2 до Baa3 і поставлений на перегляд у бік пониження. Рейтинг Санкт-Петербург за тими ж показниками знижений з Baa2 до Baa3 і поставлений на перегляд у бік пониження.

Республіки Башкортостан - з Baa3 до Ba1, Республіки Татарстан - з Baa3 до Ba1, Ханти-Мансійського автономного округу - з Baa3 до Ba1, Самарської області - з Ba1 до Ba2, Краснодарського краю - до Ba3 з Ba1, Республіки Комі - з Ba2 до Ba3, Красноярського краю - з Ba2 до Ba3, Чуваської Республіки - з Ba2 до Ba3, Омської області - з Ba2 до Ba3, Нижегородської області - з Ba2 до Ba3, Бєлгородської області - з Ba2 до Ba3, Краснодара - з Ba2 до Ba3, Вологодської області - з Ba3 до B1, Омська - з Ba3 до B1, Волгограда - з Ba3 до B1.

У вівторок Moody's також знизило рейтинги восьми великих російських компаній і їх "дочок" слідом за погіршенням суверенного рейтингу країни. Зокрема, Moody's знизило рейтинги "Роснефти", "Лукойлу", "Газпром нефти", "Норильського нікелю".

http://gazeta.ua/articles/economics/_moodys-znizilo-rejting-moskvi-i-sche-16-mist-i-regioniv-rosiyi/604928